kdiff3plugin - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Compare with %1
cs: Porovnat s %1

en: Merge with %1
cs: Sloučit s %1

en: Save '%1' for later
cs: Uložit '%1' na později

en: Compare with ...
cs: Porovnat s...

en: Clear list
cs: Vyčistit seznam

en: Compare
cs: Porovnat

en: 3 way comparison
cs: Trojcestné porovnání
